ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»
Results

Визначені переможці і призери Кубку Метінвеста

2 Жовтень 2012

28 вересня на стадіоні «Донбас Арена» відбулося нагородження переможців і призерів футбольного турніру на Кубок Метінвеста. Турнір проводиться з 2011 року під егідою Групи Метінвест у рамках реалізації корпоративної соціальної програми «Розвиток дитячо-юнацького футболу».

Церемонія нагородження переможців відбулася у перерві центрального матчу 10 туру Української Прем'єр-Ліги серед команд "Шахтар"(Донецьк) та "Дніпро"(Дніпропетровськ), на якому були присутні більше 47 тисяч глядачів.

У старшій віковій групі, в якій змагалися юнаки 2000 р-н., 1-е місце зайняла команда ПАТ МК "АЗОВСТАЛЬ", 2-е місце - команда ПАТ "Північний ГЗК" і 3-е місце - команда "Комсомольського рудоуправління". У середній віковій групі 2001 р-н. найсильнішою стала команда Макіївської філії ЕМЗ, друге місце у команди ПАТ "Краснодонвугілля", третє - у збірної ПАТ "Інгулецький ГЗК". У молодшій віковій групі з хлопців 2002 р-н. перемогли футболісти,які представляли ПАТ "Харцизький трубний завод", другою стала команда ПАТ "ЕМЗ", третє місце зайняла команда ПАТ "МК"АЗОВСТАЛЬ".

"Реалізуючи програму з розвитку дитячо-юнацького футболу, Метінвест надає талановитим молодим футболістам прекрасну можливість зробити захоплення улюбленим видом спорту чимось великим і перспективним. Займаючись футболом професійно, хлопцям важливо брати участь у великих змаганнях, тому Кубок Метінвеста - це ще одна можливість для них показати майстерність і волю до перемоги. Корпоративна соціальна відповідальність є одним з пріоритетів стратегії розвитку Метінвеста. Політика соціального інвестування, яку проводить компанія, спрямована на рішення завдань, важливих не лише для самого підприємства, але і для усього суспільства", - відмітив Енвер Цкітішвілі, генеральний директор ПАТ "МК "АЗОВСТАЛЬ".